In-line bruslení

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen prakticky pro všechny bruslaře od začátečníků až po pokročilé bruslaře. Kurz probíhá tak, aby si každy zlepšil své dovednosti na bruslích a byl připraven na obecné "nástrahy", které nás bruslaře potkávají na bruslařských trasách (klacky, psy, díry v asfaltu, děti, ...).

Bruslení je vhodné pro všechny věkové kategorie, ale je omezeno spodní věkovou hranicí (12 let), bruslení je pro osoby starší 18 let, mladší pouze za doprovodu zodpovědné osoby.

Průběh hodiny
Sraz je na hokejbalovém hřišti u Sokolovny 5 minut před začátkem, abyste jste se zapsali a podepsali a nasadili boty s kolečkama.

Kapacita
Kapacita je OMEZENÁ na 15 lidí, pokud není osobně dohodnuto jinak. Po naplnění této kapacity mě kontaktujte na mail (h.korec@seznam.cz), v den konání akce na mobil (+420 739 573 501), budete bráni jako náhradníci, které budu kontaktovat, pokud se uvolní místo, nebo se navýší kapacita.
Přihlašení je možné KDYKOLIV DO VYČERPÁNÍ KAPACITY, pokud nebude osobně dohodnuto jinak. ;)
Z kapacitních důvodů všechny žádám, aby případně včas oznámili a smazali svou účast, aby umožnili účast dalším zájemcům.

Cena kurzu
Cena kurzu je 70,- Kč (pro členy KSA vstup zdarma) 

Co sebou
Povinnou výbavou pro všechny účastníky kurzu josu brusle, přilba, chrániče zápěstí. Ostatní chrániče samozřejmě doporučujeme také využívat. 

Kde cvičení probíhá
Bruslení probíhá na hokejbalovém hřišti vedle Sokolovny ve Zlíně na adrese TJ Sokol Zlín, Sokolská 663, Zlín. Parkování je zde zdarma a zastávka MHD Cigánov je asi 2 minuty od tělocvičny.
Mapa: http://mapy.cz/#x=17.676662&y=49.232387&z=15&d=addr_11662616_1&t=s
Na hřiště je z bezpečnostních důvodů zákaz vodění psů a zběsilých dětí během kurzu!

Úrazy se nám úspěšně vyhýbají, ale i tak předem upozorňuji, že bruslení je na vlastní nebezpečí.
Věřím, že budete spokojeni a že se nás sejde co nejvíce, vezmete s sebou co nejvíce známých. :o)

V případě jakýchkoliv dotazů písněte na zeď, nebo mě kontaktujte na +420 739 573 501.

Těším se na hojnou účast. ;)